E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Icardi

Etiketim: icardi

Icardi sërish kundër tifozëve

Një reagim me doza zemërimi, sigurisht i ndikuar nga një moment që e pranojnë të gjithë: tejet i komplikuar në mënyrë të padiskutueshme. Ajo...

Marotta flet për të ardhmen e Icardit, ja çfarë thotë…

Java që sapo nisi duhet të jetë thelbësore për rinovimin e kontratës së Mauro Icardit. Sulmuesi argjentinas do të takohet me drejtuesit e Interit për...

Interi merr një vendim drastik për çiftin Ikardi

Mardhëniet mes Interit dhe çiftit Ikardi janë acaruar në maksimum. Së fundmi, klubi zikaltër ka gjobitur sulmuesin argjentinas me arsyetimin se po prish imazhin e...

Wanda Nara: Nëse Icardi do të mendonte për “Topin e Artë”,...

Wanda Nara, bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit, ka folur për numrin 9 të zikaltërve në emisionin “Tiki Taka” në lidhje me shanset e...

Reali bën gati tre blerje të mëdha në janar, synon Mauro...

Real Madridit po bëhet gati për një tjetër revolucion. Lamtumira e Lopteguit ka qenë e para në ndryshimet e mëdha që mund të ndodhin...

Gattusos i “djeg” ende goli i Icardit në derbin me Interin

Dy herë radhazi Milani është nderuar në minutat shtesë dhe në të dy rastet ka qenë Romagnoli ai që ka shënuar, duke i dhënë...

“Ankth” te Inter, Icardi humb Genovan

Kalendari i ngjeshur në këtë start të sezonit ka ndikuar negativisht te Interi. Zikaltërit po luajnë thuajse 1 takim në tre ditë, mes kampionatit...

Scaloni: Dybala nuk luan nesër për shkak të problemeve personale

Trajneri i Argjentinës, Lionel Scaloni, është gati të bëjë debutimin e tij në krye të Argjentinës. Ekipi amerikano-latin, do të luajë në një miqësore...

Wanda: Icardi është zikaltër në zemër. Qau për Interin, por kur...

Bashkëshortja e Mauro Icardi-t, Wanda Nara, në një intervistë për “Gazzeta della Sport”, ka rrëfyer një detaj interesant për burrin e saj që ka...

Wanda Nara “kërcënon” Interin: Icardi kërkohet nga 3 klubet kryesore të...

Mauro Icardi realizoi 1 nga 3 golat në ndeshjen ‘finale’ kundër Lazio-s që i dha mundësinë zikaltërve të kualifikohen në “Champions” pas 6 vitesh....

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com