Ballina Etiketimet Icardi

Etiketim: icardi

Takim sekret në Londër, Icardi drejt skuadrës së re

Juventusi kthehet te pista Icardi. Argjentinasi është gjithmonë në mendimet e Paratici dhe ai është sërish tani, edhe më shumë pasi divorci mes sulmuesit...

Fotot nudo të Icardit, reagon Spalletti: Nuk më intereson jeta e...

Interi sfidon nesër Udinesen në një ndeshje aspak për t’u nënvlerësuar duke parë situatën e vështirë të friulanëve. Trajneri zikaltër, Luciano Spalletti pranoi rëndësinë...

Lojtarët e Interit marrin 100 mijë euro për kokë nëse shkojnë...

Kualifikimi në Champions League ende nuk është siguruar, por futbollistët zikaltër kanë arritur një akord për të marrë premio para sezonit. Tratativa ka shkuara...

Flet motra e Nara-s: Nuk është faji i Wanda-s nëse Icardi...

Zaira Nara ka mbrojtur motrën e saj Wanda-n duke deklaruar se nuk ka faj ajo nëse Icardi nuk luan. Madje Zaira ka shtuar se...

Motra e Icardit do të marrë pjesë në spektaklin italian

Mauro Icardi nuk po kalon një periudhë aspak të mirë në karrierën e tij sportive, pas problemeve me trajnerin Spalletti, që u shoqëruan me...

Kriza merr fund, Icardi bashkohet me skuadrën

Krisja në distancë mes Mauro Icardit dhe Interit ka marrë fund. Sipas mediave italiane, sulmuesi argjentinas ka lënë pas dëmtimin në gju, teksa pritet...

Spalletti-n “driblon” kur e pyesin për Icardin: E kam mendjen te…

24 orë para ndeshjes së radhës për fazën e 1/8-ve në Europa League ndaj Frankfurtit, Lucciano Spalletti kujdeset që të driblojë cdo pyetje që...

Icardi i “tërbon” të gjithë, kryebashkiaku sugjeron zëvendësuesit

Krisja e marrëdhënieve mes Mauro Icardit dhe Interit ka ngjallur reagimin edhe të aktorëve jashtë futbollit, Reagimi i fundit është ai i kryebashkiakut të...

Letra e Ikardit për tifozët, dashuri për Interin, por…

Mauro Ikardi ka folur më në fund! Sulmuesi i Interit i vënë në qendër të vëmendjes pas polemikave të javëve të fundit ka publikuar...

Inter-Juve, luftë totale për Icardin, në Itali bëhet çështje kombëtare!

Nuk ka paqe ndërmjet Interit dhe Juvetusit, këtë herë “mollë sherri” bëhet Mauro Icardi. Reagimi i parë vjen nga shtëpia ziklatër, presidenti Zhang është...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com