E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Icardi

Etiketim: icardi

Merkato e verës/ Bundesliga mbyll “dyert”, Icardi pret zyrtarizimin te PSG-ja

Merkato e verës është futur në orët e fundit të saj. Katër kampionatet më të rëndësishme në Europë, ekipet italiane, gjermane, spanjolle dhe franceze...

Juventus, ja sa kërkon Marotta për Icardi-n

Sipas Sky Sport, kërkesa e Marotta-s për të shitur Mauro Icardi-n është 70 milionë euro. Drejtuesi zikaltër nuk ka ndërmend të bëjë ulje, kjo është...

Tango argjentinase/ As me Higuain as me Dybala-n, Ronaldo kërkon ta...

Dybala, Higuain, Icardi. Tre tre janë sulmues të një nga gjeneratave më të mira amerikano-jugore dhe të destinuar për të lënë gjurmë në Torino....

E duan në Itali e Francë, por Icardi merr ofertën marramendëse...

Juventus, Napoli, PSG dhe … Reali i Madridit, ishin këto skuadrat më të interesuara të paktën në letër për Mauro Icardin, por argjentinasi mund...

Napoli paguan 10 milionë euro në vit për Icardin

Skuadra e Napoli është e gatshme që të ofrojë një shumë të majme parash për shërbimet e Mauro Icardi. Icardit i është bërë me dije...

Zbulohet prapaskena, Icardi ishte pranë gjigantit anglez

E ardhmja e tij është ende në ajër. Bëhet fjalë për Mauro Icardin, me argjentinasin që nuk e ka zgjedhur skuadrën e tij të...

Marotta “përdor” Icardin dhe jep mesazhin e rëndësishëm: Përdorni më pak...

Administratori i deleguar i Interit, Beppe Marotta ka paralajmëruar futbollistët e tij për masa ekstreme. Sezoni i ardhshëm pritet të jetë më serioz në planin...

Interi i Contes nis me largimin e argjentinasit

E ardhmja e Interit nis me Antonio Conten në stol. Italiani ka firmosur të mërkurën një kontratë 3-vjeçare nga ku do të përfitoi 9...

Takim sekret në Londër, Icardi drejt skuadrës së re

Juventusi kthehet te pista Icardi. Argjentinasi është gjithmonë në mendimet e Paratici dhe ai është sërish tani, edhe më shumë pasi divorci mes sulmuesit...

FOTO/ Icardi ka këtë mesazh pas kualifikimit me vuajtje të Interit...

Mauro Icardi, nëse Naingolan nuk do të kishte shënuar mbrëmë, do të ishte njeriu fatal i Interit në sfidën ndaj Empolit. Zikaltërve i duhej me...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com