E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet I vuri flakën

Etiketim: I vuri flakën

I vuri flakën aksidentalisht dhomës teksa ndizte cigaren, humb jetën 57-vjeçari...

Një 57-vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e asfiksimit nga tymi. Ngjarja në fjalë ndodhi Gramsh. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet...

Ngjarja e çuditshme në Vlorë, vihet nën hetim 51-vjeçari: I vuri...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dje në Vlorë, ndërsa policia ka referuar materialet në prokurori për një 51-vjeçar. Sipas të dhënave zyrtare, 51-vjeçari me...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...