Ballina Etiketimet I arrestuari

Etiketim: i arrestuari

I arrestuari i gjashtë për grabitjen e Rinasit, jepet masa e...

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për Ragip Hajdini. Ky i fundit u arrestua disa ditë më parë në zonën e Shkëmbit...

Flet nga paraburgimi “atentatori” me këpucë ndaj Ramës: Prokurorja të hapë...

Ilir Sketiraj, i arrestuari tjetër, i paraburgosur me 30 ditë burg për hedhjen e këpucës në drejtim të kryeministrit Edi Rama, në një lidhje...

Ndërron jetë në spital i arrestuari me 2.4 ton kanabis

Ndërron jetë në QSUT, i arrestuari për trafik droge ku u kapën 2.4 ton kanabis, Demo Progonati. Mësohet se Progonati ka ndërruar jetën në...

Shkodër, i arrestuari arratiset nga komisariati

Një i arrestuar nga policia e Shkodrës është arratisur nga komisariati. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme ndërsa rrethanat nuk dihen ende. Për këtë shkak, 7...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Qemal Stafës, nuk i ndahen Minxhozët edhe pas 80 viteve!

Nga Ylli Dylgjeri Qemal Stafës, nuk i ndahen Minxhozët edhe pas... 80 viteve! Pas një debatit institucional Kryeministri-FSHF, e më...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com