Ballina Etiketimet Hysaj

Etiketim: hysaj

Juventusi del papritur në skenë për Elseid Hysajn

Juventusi i rikthehet interesi për Elseid Hysajn. Atëherë kur mendohej se destinacioni i shkodranit do të ishte Roma, ridalin në skenë kampionët e Italisë. Ose...

Hysaj te Juventusi? Ja vendimi që kanë marrë kampionët e Italisë

Gazeta italiane “Tuttosport” shkruan se Juventusi ka vendosur që të heqë dorë nga Elseid Hysaj, i cili pritet që të largohet nga Napoli. Futbollisti...

Foto nga martesa madhështore e Hysajt me Fiorenzën në Shkodër

Mbrojtësi i kombëtares sonë, Elseid Hysaj është martuar mbrëmjen e sotme me Fiorenzën. Në një ceremoni madhështore që po zhvillohet në Kalanë e Rozafës. I...

Presidenti i Napolit po hapte shampanjën, Hysaj bën gjestin epik në...

Napoli e ka mbyllur sezonin në Seria A në vend të dytë. Për të disatin vit radhazi, napoletanët nuk mundën dot të thyenin hegjemoninë...

SPECIALE/ Ulet ndjeshëm vlera e kartonit të Hysajt, s’do ta besoni...

Napoli vlen 70 milionë më pak nga sezoni i kaluar: Në këtë analizë ka dalë “La Gazzetta dello Sport” për grupin e futbollistëve që...

Notat, Strakosha me “stil”, Hysaj i “ndershëm” në mbrojtje!

I sigurt, i “akullt” në çdo rast, Strakosha zhvilloi një 90-minutësh të madh kundër Inter, merr komplimentet e kundërshtarëve, urimet e lacialëve, pasi kjo...

Mediat italiane e bëjnë të kryer, Hysaj largohet nga Napoli

E ardhmja e Elseid Hysaj duket gjithnjë e më larg Napolit. Nëse një sezon më parë mbrojtësi i kombëtares shqiptare konsiderohej si i paprekshëm, ulja...

De Biasi flet për situatën e Hysajt: Sarri më nervozonte sepse...

Ish-trajneri i kombëtares sonë, Gianni De Biasi ka dhënë një intervistë për “TuttoNapoli.net”, duke folur edhe për situatën e Hysajt në këtë sezon. Shkodrani...

Inter mësyn mbi Hysaj

Ancelotti kishte premtuar se Hysaj ishte pjesë e planeve të tij por sfida kundër Lazios vërtetoi krejtësisht të kundërtën, Hysaj qëndroi në stol duke...

Napoli i Hysajt mund lehtësisht Torinon, i bashkohet Juventusit në krye...

Napoli tregon një tjetër fytyrë në kampionat. Skuadra e Ancelottit pas zhgënjimit në Champions, ka fituar pa vështirësi në transfertë ndaj Torinos në shifrat...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

Edi Rama, mos e provoko Shkodrën

Nga: Bardh Spahia, ish-deputet i PD-së së Shkodrës Nuk priti as 24 orë, pa e nxjerrë në pah...

Qeveri mblidh b*thën…

Nga Agim Xhafka - Pse qeveria kërkon taksa nga bizneset e plazheve? Pse ngelën tatimorët shezlong më shezlong dhe...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com