Ballina Etiketimet Humor

Etiketim: humor

Humor në rrjetet sociale: Ja Gjykata Kushtetuese!

Mungesa e Gjykatës Kushtetuese, si pasojë e ndërhyrjeve të qeverisë në reformën në drejtësi, ka sjellë dhe krizën më të rëndë politike në vend. Qeveria...

Enveri i çon mesazh Ramës: Edhe unë të kam zili, mbyte...

Qëndrimet e fundit të kryeministrit Edi Rama me letra publike ku fton për dialog, por thotë hapur se shpreson që “opozita të shuhet”, kanë...

10 sekondat e vdekjes së Aleko Prodanit

Nga Vepror Hasani Ishte e martë ajo ditë, ora 19.30, kur u nda nga jeta gjiganti i skenës së humorit, Aleko Prodani. Vdekja ndodhi krejt...

Humor me fushatën e Ramës në median italiane

Kreu i qeverisë, Edi Rama ishte këto ditë në Itali për të zhvilluar një fushatë mediatike, që siç tha ai, do të pastronte “baltën...

Humor/“Gent Cakaj në ditën e parë të shkollës”

Gent Cakaj pasi i mori të gjitha kompetencat e deleguara nga kryeministri Edi Rama, si Ministër për Evropën dhe Punët e Jashtme, përfaqësoi sot...

Ja rëndësia e humorit në vendin e punës

Në punë është shumë i rëndësishëm humori dhe mënyra se si silleni me kolegët. Nuk është zbuluar askush deri më sot që në një...

Humor/ Rama: “T’lutem dekretoje o burrë”, Meta i përgjigjet Ramës: “S’ma...

Konflikti presidencë-qeveri për dekretet vijon prej gati një jave, që pas rrëzimit të kandidaturës së Gent Cakajt. Ndërkohë në rrjetet sociale situata e acartë...

Humor në internet për takimin e Ramës në Vlorë

Takimi kryeministrit Edi Rama në Vlorë ishte padyshim “shuplaka” e vërtetë që Rama mori nga studentët. Por batutat e studentëve nuk janë ndalur me...

Humor-politika/ Surpriza në Kuvend, kujt i dhuroi lule Ulsi Manja?!

Ashtu si cdo të shtunë, emisioni ‘Kjo Javë’ sjell në fund të tij rubrikën gazmore. Edhe këtë javë, fokusit të kameras nuk i kanë...

Humor/ Çfarë do bëjnë burrat shqiptarë pas mbylljes se llotove

Në një janar qeveria ka njoftuar mbylljen e gjithë pikave të basteve në vend. Ky vendim është pritur mirë nga një pjesë e popullsisë,...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com