E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Hoteli

Etiketim: hoteli

SHBA, përurojnë hotelin ”kitarë” sfida e fundit e fisit indigjen Seminole

Me formën e tij madhështore si kitarë elektrike, hoteli dhe kazinoja e re “Hard Rock” është sfida e fundit e fisit indigjen Seminole. Ky projekt...

Hoteli vetëm për femra hapet në Spanjë

Një hotel i ri ka hapur dyert në Spanjë dhe është krejt i veçantë në llojin e tij. Në këtë hotel nuk lejohen meshkuj....

Stafit të një hoteli nuk i pritet, vendosin përpara kohe pemën...

Krishtlindjet janë 107 ditë larg por ka disa njerëz që kanë nisur që tani ta ndjejnë atmosferën e festave. Kështu, stafi i një hoteli ka...

Hakmarrje e Edi Ramës? Bllokohet hoteli i ish-deputetit Aurel Bylykbashi

Bllokohet hoteli  në pronësi të ish-deputetit dhe kryetarit të PD-së në Elbasan, Aurel Bylykbashi. Kryeministri Rama ka publikuar foton e hotelit të bllokuar gjatë...

Njihuni me hotelin ku mund të flini në fuçitë e tekilës

Të flesh në fuçitë e mëdha prej druri ku në të kaluarën prodhohej tekila tani mundesh. Në Meksikë një resort premton për klientët e tij...

Ky është hoteli me formën më të pazakontë që keni parë...

Me afrimin e ditës së Shën Valentinit, çiftet kanë filluar të mendojnë sesi ta bëjnë sa më të veçantë të jetë e mundur ditën...

Pastronin gotat me të njëjtat peceta si dushet e tualetet, hotelet...

Disa nga hotelet më të famshme në Kinë, me pesë yje kanë kërkuar falje së fundmi, pas irritimit të klientëve. Këta të fundit, publikuan në...

Eliminimi i papritur, Gjermania do të paguajë hotelin deri në finale

Surprizat janë pjesë e futbollist, ndaj dhe ky sport cilësohet si një ndër më të bukurit në botë. Gjermania u eliminuan duke humbur 2-0...

Krimet lënë në fuqi sekuestron për pasurinë e Klement Balilit

Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për sekuestron për pasurinë e Klement Balilit. Nën...

Sulmohet hoteli në Kabul, raportohet për 15 viktima

Të paktën 15 persona raportohet se kanë mbetur të vrarë nga një sulm në një hotel në Kabul. Mediat raportojnë se katër persona të armatosur...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com