E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Hotel

Etiketim: hotel

Cisterna 1 mijë litra gaz mund të “hidhte në erë” hotelin,...

Zjarri që shpërtheu sot në një lokal në Velipojë, ku u plagosën 20 persona, 3 prej të cilëve në gjendje të rëndë, ka nxjerrë...

Në hotel me të dashurën, 80-vjeçari vdes nga viagra

Një i moshuar është gjendur i vdekur në dhomën e një hoteli në qytetin e Fierit. Ekspertët e kriminalistikës që shkuan në vendngjarje për...

“Zero yje”, hoteli mes maleve të Zvicrës, ja sa kushton një...

Bota rend të numërojë yjet e hoteleve për të zgjedhur më të mirin por një ide gjeniale vjen nga Zvicra. “Zero yje” është emri...

Hyjnë me forcë në dhomën e hotelit dhe marrin pijet, arrestohen...

Tre të rinj janë arrestuar nga policia e kryeqytetit për vjedhjen e një dhome hoteli. Efektivët e komisariatit numër 3 në Tiranë vunë në pranga...

10 gjërat që vidhen më së shumti në hotel

Sipas një studimi frekuentuesit e hoteleve gjithmonë “vjedhin” gjëra nga hoteli dhe italianët kryesojnë në çdo listë. Ndërsa tek njerëzit më të ndershëm futen...

50 deri 100 euro nata, ku mund të gjeni prostituta në...

Gra publike ose gra të përgjithshme. Kështu quheshin punëtoret e seksit në Shqipërinë e qeverisur nga Mbreti Zog, i cili mori vendimin për ta...

Shqiptarët s’kanë lekë?! Ironia e Ermal Mamaqit: 180 euro nata e...

Ermal Mamaqi është nisur me pushime në jug të Shqipërisë, por mesa duket nuk do të mund të shijojë dot destinacionin që kishte preferuar. Ai...

Sali Berisha: Edi Rama ndryshoi emrin për shkak të hetimeve spanjolle

Çështja e dekriminalizmit dhe ndryshimit të emrave të disa politikaneve ka qenë sot pjesë e debatit dhe tensioneve në Kuvend. Ish-kryeministri Berisha, duke marrë...

EDITORIAL

Tragjedia e paralajmëruar e Durrësit dhe Thumanës

-Zbulohet studimi nga “Zëri Amerikës” për banesat në Durrës që i klasifikonte një pjesë të ndërtimeve si...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...