E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Hotel

Etiketim: hotel

Panik në hotelin ku po qëndron Gjermania, bie alarmi …

Momente paniku për kombëtaren e Gjermanisë, vetëm dy ditë para super sfidës ndaj Holandës që do të luhet në Hamburg. Pancerat po qëndrojnë në...

FOTO/ Me siguri ky është hoteli më i pazakontë që keni...

Pranë Skinnskatteberg, në qarkun e Västmanland në Suedi, ndodhet hoteli më primitiv ku mund të kaloni pushimet tuaja. Epo, në të vërtetë ta quash atë...

9.5 milionë dollarë për të qëndruar në këtë hotel, zbuloni çfarë...

Nëse shërbimi i hoteleve në Tokë iu është mërzitur atëherë zgjidhni një hotel në hapsirë, diku përreth galaktikës. “Aurora Station” është i pari hotel...

Nuk i dha paratë për punimet në hotel, pronari e pëson...

Një person në Angli ka shkatërruar hotelin ku punonte me eskavator. Atij i humbi durimi, pasi nuk kishte marrë pagën prej 600 paundësh, për...

Tifozët e maskuar të Valencias sulmojnë hotelin e Juves, i prishin...

Futbollistët e Juventusit dhe Cristiano Ronaldo nuk kanë kaluar aspak një mbrëmje të qetë. Një grup të rinjsh, te maskuar, i janë afruar hotelit...

Hapet “hoteli i dashurisë”… me dhomë torture (FOTO)

Ka nisur punën në Kiev të Ukrainës i pari “hotel dashurie” për të gjithë ata çifte që kërkojnë një natë aventure të tipit “50...

Në këtë hotel turistët flenë në dy shtete njëkohësisht (FOTO)

Hoteli Arbez me dy yje ndodhet në kufirin mes Francës dhe Zvicrës. Ka një adresë franceze dhe një zvicerane. Sapo të hyni brenda, mund të...

Pagoi hotel me 5 yje, por u shokua nga ajo që...

Klientët e hoteleve shpesh ndeshen me surpriza të pakëndshme gjatë qëndrimit në hotele. Njëri prej tyre ka qenë mjaft dinak për ta vërtetuar këtë...

Keni vjedhur peshqirin në hotel? Ja çfarë rrezikoni

Nëse ndodheni në Itali dhe vidhni një peshqir, atëherë ky veprim mund t’ju kushtojë shumë shtrenjtë. Në fakt kjo është një praktikë e zakonshme...

Pse nuk duhet përdorur tharesja e flokëve në dhomën e hotelit?

Një dhomë hoteli ju ofron disa shërbime. Zakonisht njerëzit fokusohen më shumë tek peshqirët dhe çarçafët, duke kërkuar që të jenë sa më të...

EDITORIAL

Vetëm ambasadori Borchadt si “person non grata” apo edhe një tjetër?!

Në Shqipëri e kemi bërë të udhës që edhe parashikimin e motit presim ta dëgjojmë nga ambasadorët...

FORUM

Reportazh i The Guardian: Nga një lagje e varfër, Kamza transformohet në qytetin me zhvillimin më të shpejtë në Shqipëri

“Gjithçka është bërë nga njerëzit”: Nga një lagje e varfër bëhet qyteti me zhvillimin më të shpejtë...

Padia e plotë. Ja për çfarë akuzohet Dvorani

Presidenca ka dorëzuar sot kallëzimin penal për kreun e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED), Ardian Dvorani....