Ballina Etiketimet Horoskopi

Etiketim: Horoskopi

Njihuni me 3 shenjat më llafazane të Horoskopit

Nga bisedat e vogla te ato më seriozitet njerëzit e duan komunikimin. Disa më shumë disa më pak, e rëndësishme është që të gjithë...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 23 Janar 2017

Dashi-Ditë çuditshme për çiftet, kontradiktat mund të zemërojnë partnerin/en tuaj. Megjithatë, Marsi është i favorshëm në shenjën tuaj dhe ju ndihmon për të normalizuar...

Një e metë për çdo shenjë të horoskopit

Dashi-Agresivitet Jo se ju vetë nuk e dini, po na lejoni t’jua rikujtojmë se jeni kaq të paparashikueshëm dhe të zjarrtë. Askush nuk i bën...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 22 Janar 2017

Dashi-Do jeni shume xheloze dhe posesive me atë qe keni ne krah gjate kësaj dite dhe do keni debate te forta. Ndryshoni sa me...

Astrologët zgjedhin shenjën më me fat të ditës

Astrologët kanë zgjedhur si shenjë të ditës për këtë të shtunë Peshqit. Yjet sot për këtë shenjë e bëjnë ditën të mrekullueshme. Hëna të bën...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 20 Janar 2018

Dashi-Ka shume gjasa qe marrëdhënia juaj ne çift te kaloje një dite reflektimi sot. Duhet te mendoni më me qartësi çfarë doni te bëni...

Mos bëni asnjë plan pa lexuar Horoskopin më parë! Ja çfarë...

Dashi 21/3 – 20/4 Fundjava fillon me një acarim të vogël për shkak të trysnisë që keni kaluar gjatë gjithë javës në punë. Do ta...

Meri parashikon pasion… por ka një këshillë për këtë shenjë: Kujdes,...

*Parashikimi Astrologjik dt 19 Janar, nga astrologjia Meri Shehu Pëshpërimë pasioni dhe pasionesh. Ditë e Afërditës sot, e Premte dhe Plutoni takon Hënën e zezë...

Tre shenjat më pozitive të horoskopit, janë të ndershëm dhe miq...

Kur bëhet fjalë për të bërë qejf, pozitivitet dhe per t’ia kaluar mirë, të gjithë reagojmë në mënyra të ndryshme. Sipas ekspertëve, dominojnë më...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 19 Janar 2018

Dashi-Nëse e keni lënë pas dore partnerin/en tuaj kohët e fundit, do t’ju duhet të përpiqeni që të rivendosni dialogun e humbur. Ju do...

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Andi Bushati: Gënjeshtra e padobishme e 13 tetorit

Nga Andi Bushati Opozita po bie pre e bestydnisë naive sipas së cilës mashtrimi i pushtetit mposhtet me...

Fjalimi i vitit 1999: George Soros ishte kundër çlirimit të Kosovës nga Serbia

Manjati i majtë, udhëheqësi shpirtëror i Edi Ramës dhe rilindësve të tjerë në Shqipëri ka qenë kundër...