E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Horoskopi

Etiketim: Horoskopi

Horoskopi 27 nëntor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

DASHI Një person mund të ketë shumë pyetje për ju sot dhe me shumë mundësi nuk do keni kohë që t'i jepni aq vëmendje sa...

Horoskopi 26 nëntor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Edhe pse disa njerëz të tjerë mund të mundohen të të fryjnë gjatë ditës, nuk do të thotë se do bini pre e tyre....

Horoskopi për ditën e sotme, 25 nëntor 2019

Dashi Do të ndjeni ngrohtësi teksa bisedoni me disa persona të afërt. Do të tregoni kujdes të veçantë ndaj tyre, çfarë do të rrisë respektin...

Shenjat e horoskopit që ju bëjnë të vuani

UJORI- Të lindurit në shenjën e Ujorit njihen për natyrën e tyre të izoluar, që herë pas herë mund të interpretohet edhe si antisociale...

Horoskopi 24 nëntor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Sasia e romancës që keni në jetën tuaj është në propocion të drejtë me sasinë e romancës që ju i dhuroni njerëzve të tjetë....

Rrezikoheni të ndaheni nga gruaja/burri! Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Në parashikimin astrologjik për datën 23 dhe 24 nëntor Meri Shehu thotë se priten lëkundje të papritura ndërsa Marsi ne Akrep kundershtohet me Uranin...

Mos e besoni/ Këto shenja Horoskopi i bëjnë të vuajnë partnerët

Të gjithë njerëzit së paku një herë në jetën e tyre vuajnë nga dashuria. Njerëzit e vuajnë në mënyra të ndryshme ndarjen nga të dashurit...

Horoskopi 23 nëntor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Disa njerëz janë thjesht më kreativë se të tjerët, kështu që mos u shqetësoni nëse ju pëlqejnë idetë dhe kontributet e mira sot. Jini...

Horoskopi 22 nëntor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Roli juaj i fundit si paqeruajtës nuk është i përhershëm, kështu që ju mund ta fikni aktin e diplomacisë sot. Nëse dikush thotë diçka...

Horoskopi për ditën e sotme, 21 nëntor 2019

Dashi Të bësh disa hapa pas nuk është gjithnjë ide e keqe. Nëse keni bërë ndërmend të ktheheni në vendlindje, të telefononi ish-të dashurin/dashurën apo...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...