E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Horoskopi

Etiketim: Horoskopi

Horoskopi, 19 gusht 2016

Dashi – Pasioni do e pushtoje jetën tuaj ne çift gjate gjithë kësaj dite dhe emocionet do jene gjithmonë ne rritje. Ne disa momente nuk...

Horoskopi,17 gusht 2016

Dashi – Sot do të zbuloni një gënjeshtër të vogël nga partneri/ja, aspak të rëndësishme, por që do t’ju provokojë një bezdi të tmerrshme. Nëse...

Horoskopi, 16 gusht 2016

Dashi – Sot bazohuni vetëm tek gjërat praktike. Është e kotë të thurni plane për ide me partnerin/en, të cilat vështirë se mund të...

Horoskopi, 15 gusht 2016

Dashi – Pak lodhja, pak kundërshtia e yjeve dhe pak vështirësia për t’u kuptuar me personin e zemrës ashtu siç do të donit, ju...

Horoskpoi, 13 Gusht 2016

Dashi Është koha e duhur për t’u fokusuar i/e tëri/a te marrëdhënia juaj në çift dhe për të kaluar kohë me partnerin/en tuaj. Beqarët edhe...

Horoskopi, 11 gusht 2016

Dashi 21/3 20/4 Flisni dhe me të tjerët. Nuk është momenti për të mbajtur sekrete ndaj partnerit/es. Në planin financiar tregoni sa më shumë maturi...

Horoskopi, 10 gusht 2016

Dashi 21/3 - 20/4 Sot do të bini preh e pesimizmit ju që jeni në një marrëdhënie. Beqarët do jenë të ngarkuar me punë dhe nuk do e kenë...

Horoskopi, 9 gusht 2016

Dashi Sot do tregoheni tolerant me partnerin/en tuaj. Beqarët do jenë të gatshëm të dalin në takime dhe do mund të nisin edhe ndonjë lidhje...

Horoskopi, 8 gusht 2016

Dashi Kjo ditë do të jetë shumë e mirë për të lindurit në shenjën e dashit. Raportit sentimental kushtojini më shumë vëmendje. Me familjen do...

Horoskopi, 6 gusht 2016

Dashi 21/3 - 20/4 Sot nuk do e kuptoni partnerin/en në bisedat që do t’ju bëjë. Beqarët duhet t’i marrin gjërat me qetësi në mënyrë që të shmangin zhgënjimet më...

EDITORIAL

Tragjedia e paralajmëruar e Durrësit dhe Thumanës

-Zbulohet studimi nga “Zëri Amerikës” për banesat në Durrës që i klasifikonte një pjesë të ndërtimeve si...

FORUM

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...