Ballina Etiketimet Horoskopi

Etiketim: Horoskopi

Horoskopi 15 nëntor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Gjithçka do të shkojë shumë më mirë sesa ka qenë dhe do të përfitoni nga ambicia e të tjerëve. Lërini ata të kryejnë të...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 nëntor 2019

Dashi Kur dikush shfaq sjellje të papërshtatshme sot, ajo nuk duhet të tolerohet nga ju ose dikush tjetër. Bëhuni i pari që bën thirrje kundër...

Horoskopi 13 nëntor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Kur dikush të shfaqë sjellje të papërshtatshme sot, nuk duhet të tolerohet nga ju apo dikush tjetër. Bëhu ti i pari që e kundërshton...

Horoskopi 14 nëntor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Ambicia juaj e vakët do fillojë të nxehet më shumë ditën e sotme, falë frymëzimit që do ju japë sot një mik apo bashkëpunëtor....

Horoskopi 12 nëntor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

DASHI Sot mund të përjetoni ndjenja të kundërta me njëra-tjetrën. Një minutë do ndiheni sikur duhet të uleni e të prisni që gjërat të vijnë...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 nëntor 2019

Dashi Duhet të bëni pak pushim për t’u qetësuar psikologjikisht. Përpiquni të mos investoni në disa skema të dyshimta financiare, me të cilat do të...

Horoskopi 10 nëntor 2019, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi për ditën e dielë, 10 nëntor 2019 sipas astrologut italian Paolo Fox. Dashi Për të lindurit e kësaj shenje parashikohet një fundjavë gjithë grintë në...

Këto shenja horoskopi do të pësojnë ndryshime të mëdha në fund...

Vitit 2019 po i vjen fundi dhe disa shenja të horoskopit do të përballen me ndryshime të mëdha. Disa prej këtyre ndryshimeve do të...

Horoskopi 9 nëntor 2019, ja çfarë kanë parashikuar yjet për këtë...

Dashi  Përdorni  elektricitetin e ndjenjave të sotme për të nxitur pasionin tuaj.  Për pak kohe do ju pushtojë një tension delikat . Ju keni arritur...

Horoskopi 8 nëntor 2019, lexoni çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Ju mund të ndiheni të nxitur për ta vendosur të dashurin tuaj në piedestal sot. Dëshironi ta shihni atë si bashkëshortin/en e përsosur për...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com