E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Horoskopi

Etiketim: Horoskopi

Na thoni çfarë shenje horoskopi jeni, t’ju themi cila është ëndrra...

Disa ëndrra janë bërë për t'u mbajtur mend, ca më shumë për për t'u harruar, kurse disa të tjera flenë tek gjithësecili prej nesh...

Përse je ende beqar, bazuar në shenjën tënde të horoskopit

Dashi Ju nuk gjeni kohë për lidhje. Nëse keni takuar dikë që duket premtues, ju nuk keni frikë të bëni lëvizjen e parë, por nuk...

Horoskopi për ditën e sotme, 19 korrik 2019

Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së sotme, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mundësia e një konflikti me kolegët....

Horoskopi për ditën e sotme, 18 korrik 2019

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 korrik 2019

Dashi Ka gjasa të realizoni një udhëtim të shkurtër. Ekziston mundësia që një prej të njohurve të rinj të ketë lidhje me profesionin tuaj, çfarë...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 korrik 2019

Dashi Ekziston mundësia të zbuloni që një prej të afërmve tuaj të flasë keq për ju. Kjo do të bëjë që ju të shqetësoheni gjatë...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 korrik 2019

Dashi Mos e shpenzoni energjitë për çështje të ndryshme, por fokusohuni vetëm tek ato më kryesoret. Nëse nuk vendosni prioritete, rrezikoni të mos keni suksesin...

Horoskopi 14 korrik 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi – Mund të ndiheni krijues, artistik dhe plot ide për projekte të reja. Megjithatë, mund të keni përgjegjësi të tjera mbi supe. Në të...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 korrik 2019

Dashi Vetëm për shkak se ju duhet të merreni me përgjegjësitë e zakonshme, nuk do të thotë se nuk mund të argëtoheni teksa e bëni...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 korrik 2019

Dashi Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...

BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy herë të zgjedhjeve në Maqedoni. Po në Shqipëri

Nga Petrit Vasili - BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy here te zgjedhjeve ne 2016 ne Maqedoni...