E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Horoskop

Etiketim: horoskop

Nëse partneri yt është Peshore atëherë e ke të vështirë, ja...

Të lindurit në shenjën e Peshores janë, në përgjithësi, individë që e kanë të vështirë të krijojnë lidhje të qëndrueshme dashurie, shpesh edhe nga...

Shenjat e horoskopit që thyejnë rekorde, zbuloni nëse jeni mes tyre

Ka shumë rekorde botërore në të cilat mund të merrni pjesë dhe variojnë sipas vështirësisë. Disa zhanerë përfshijnë natyrën, shpejtësinë, peshën, moshën, fuqinë, teknologjinë...

Shenjat e horoskopit që nxehen shpejt por pendohen

Shenjat e zodiakut thonë shumë për personalitetin tonë. Ato na njohin me disa karakteristika që secili prej nesh mund të ketë. Janë pesë shenja...

3 shenjat më hipokrite të horoskopit, që ju “vrasin” ditën e...

Askush nuk do të donte të kishte një hipokrit/hipokrite në jetën e tij, megjithatë ata jnë aty poshtë hundës sonë. I ndeshim kudo në...

Ja çfarë duhet të hani sipas shenjës suaj së horoskopit

Ne të gjithë e dimë se duhet t’i kushtojmë vëmendje ushqimeve të cilat i konsumojmë, dhe të kuptuarit e dobësive tona, mund të na...

Rubrika javore/ Shenjat zodiakale me fat në dashuri këtë fundjavë

Si çdo javë, Parada e shenjave të horoskopit evidenton shenjat zodiakale më të favorizuara nga yjet në fushën e ndjenjave. Ja cilat janë shenjat më...

Fundvit ëndrrash/ Ja kush janë shenjat më me fat në ditët...

Dashi-Gjate kësaj jave mos e lini veten të drejtoheni nga të tjerët sepse keni për të pasur probleme shumë serioze. Nëse keni një lidhje...

Shenjat që e kanë zilinë të lindur

Të gjithëve u ka ndodhur të kenë diçka zili në jetë por ndonjëherë kjo ndjesi mund të bëhet keqdashëse. Disa shenja horoskopi kanë më...

Ja kush është shenja më me fat, nga datat 13-19 Gusht

Dashi Teksa ju jeni duke përjetuar momentin kyç të kësaj vere, plot kontradikta dhe shpresa për stinën e vjeshtës, dikush pranë jush mund të kërkojë...

Si veprojnë shenjat e horoskopit kur bëhen xhelozë

Xhelozia është një impuls i thëllë që del nga dhimbja, zëmërimi dhe ndjenja e zhgënjimit.Por njihuni se si veprojnë shenjat e horoskopit kur bëhen xheloz. Dashi Burrat...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com