Ballina Etiketimet Holandën

Etiketim: Holandën

Letra e ministreve për Holandën, Arta Dade: Rama luan me përfaqësimin...

Po të kishte qenë vetë ministre nuk do ta kishte pëlqyer letrën që u dërgua dje nga ministret femra drejt Holandës. Sipas Arta Dades,...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit

Nga Lorenc Vangjeli - Rrjetet sociale e masakruan barbarisht një deputete të parlamentit shqiptar. Gruaja e re, bionde...

“Prej Ramës humbet Shqipëria, Maqedonia dhe Zaev”, Gjekmarkaj: Si mund t’i besojë Europa

Nga Agron Gjekmarkaj - Paradokset si mallkim ciklik rrotullohen mbi hapësirën shqiptare! Më i fundit është edhe...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com