E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Historitë e dashurisë

Etiketim: Historitë e dashurisë

“Ju lutem më ndihmoni, të zgjedh karrierën apo dashurinë?”

Historitë e dashurisë dhe të karrierës shpesh herë "ngatërrohen" me njëra-tjetrën. Një gazetare është tepër e shqetësuar pasi nuk di se cfarë të bëjë...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com