E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Hir i dlirë

Etiketim: hir i dlirë

Mimoza Çobo një hir i dlirë i zërit të shpirtit poetik

Nga Albert Vataj Dy fjalë dhe një mëkim me përzemërsi për krjimtarinë e poetes, Mimoza Çobo. Nuk është asnjëherë e lehtë të përpiqesh të përkufizosh...

EDITORIAL

Pas Shkodrës, Rilindja e kryeministrit humbet dhe bashkinë e Vorës

Kandidati i PS-së që fitoi zgjedhjet moniste në Vorë më 30 qershor, Agim Kajmaku i njohur dhe...

FORUM

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com