Ballina Etiketimet Hidhet

Etiketim: hidhet

Tmerr në Tiranë në mes të ditës, 46-vjeçari hidhet nga kati...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Tiranë. Një 46-vjeçar është hedhur nga kati i gjashtë i banesës, duke ndërruar jetë. Ngjarja është...

Hidhet nga kati i 5 një person në Kinostudio, gjen vdekjen...

Një person identiteti dhe mosha e të cilit ende nuk bëhet e ditur, është hedhur ditën e sotme një kati i pestë i një...

Hidhet nga kati i dytë, ndërron jetë 61-vjeçarja në Divjakë

Një grua i ka dhënë fund jetës, duke i hedhur nga kati i dytë i banesës ku banonte. Sipas Policisë Vendore, mësohet se ngjarja ka...

Hidhet nga kati i shtatë dhe ndërron jetë 68-vjeçari në Vlorë

Një person është vetëhedhur nga kati i shtatë i një pallati në Vlorë, duke gjetur vdekjen, Ngjarja ka ndodhur në lagjen "28 Nëntori", ku poshtë...

Copëton me thika të dashurën, pastaj hidhet nga kati i dytë

Policia në Manchester ka publikuar një video të momentit kur një person pasi vret me thikë të dashurën përpiqet të largohet duke u hedhur...

U përpoq, por nuk ia doli…(FOTO)

Një e re është hedhur nga shkëmbinjtë në Antalja të Turqisë pasi ishte grindur me të dashurin. Gjithçka është fotografuar sekondë pas sekonde nga...

Vuante nga depresioni, gazetarja i jep fund jetës

Një fund i hidhur për gazetaren dhe shkrimtaren, Arlinda Canaj, e cila i dha fund jetës pasditen e djeshme, duke u hedhur nga lartësia....

FOTO/ Tiranë, i riu hidhet nga kati i 6 për herë...

Një djalë i ri është hedhur nga kati i 6 i pallatit ku ai banon, tek zona e ish-fushës së aviacionit në Tiranë. 27-vjeçari ka...

Vetëvritet aktorja dhe shkrimtarja e njohur

Autorja e Best Sellerave dhe aktorja e njohur Jean Stein ka vdekur pasi u rrëzua nga kati i tetë i një ndërtese në Manhatan. Sipas...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com