E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Hetim

Etiketim: hetim

Policia koreane po heton Ronaldon për shkak se nuk luajti në...

Policia Metropolitane e Seulit po heton nëse Cristiano Ronaldo ka shkelur ligjet e këtij vendi duke mos luajtur në miqësoren që Juventusi luajti në...

“Hetim minoritarëve”, PBDNJ: Drejtësia jo pjesë e lojërave politike

Partia Bashkimi për të Drejtat e Njeriut ka reaguar pas shoqërimit të kreut të OMONIA-s Fredi Bejleri dhe të akuzuarve të tjerë për akte...

UEFA nis hetimet ndaj Neymar JR

Neymar Jr përfundon në orbitën e UEFA-s. Ndryshe nga herët e tjera, ku braziliani është ftuar nga organi më i lartë i futbollit Europian, këtë...

Deklarim i rremë, KPK rihap hetim për gjyqtaren Ornela Naqellari

Kryetarja e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Lezhë, Ornela Naqellari kaloi filtrat e vetingut, por Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka rihapur hetim për rivlersimin...

Hetim për pasurinë e tre gjyqtarëve të Dritan Dajtit

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimin pasuror për tre gjyqtarët që pranuan kërkesën për gjykim të shkurtuar për Dritan Dajtin. Gjyqtarëve, të cilëve...

Prokuroria hetim pasurisë së Emiliano Shullazit

Transferohet në Prokurorinë e Tiranës përplasja mes Emiliano Shullazit dhe biznesmenit Ylvi Beqja. Pavarësisht se është dëshmitar i mbrojtur i drejtësisë, Ylvi Beqja është...

KLSH çon për hetim Hekurudhën Shqiptare, shkelje 1.2 mld lekë me...

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kërkuar nisjen e një procedimi penal në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës për Shoqërinë “Hekurudha Shqiptare” SHA Durrës...

Skandal në Europa League, Luftëtari nën hetim për trukime ndeshjesh

Skandal në Ligën e Evropës! UEFA po heton tre ndeshjet që janë luajtur në eliminatoret e këtij sezoni. Sipas faqes rumune “fanatik.ro”, UEFA ka...

3 agjenci turistike nën hetim

Sektori kundër krimit ekonomik ka në hetim 3 agjenci të cilat janë proceduar edhe penalisht për mashtrim. Qytetarët prisnin bileta për udhëtime, por në...

Kaos te Egjipti/ Parlamenti hap hetim për eliminimin, rrezikon edhe Salah

Eliminimi i Egjiptit nga Kupa e Botës, me tre humbje në po kaq ndeshje, nuk i ka shuar polemikat me vendimin e Federatës së...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com