E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet Herion Mesi

Etiketim: Herion Mesi

Spaho: Raporti i OSBE/ODIHR-it, konfirmon krizën e thellë dhe të gjithanshme...

“Komisioni Meta”, nënkryetari i PD-së për “Koha Jonë”: Pas kësaj askush s’ka dyshime që vendi është kthyer si para ’90-ës Intervistoi: Herion Mesi Duke marrë...

30 qershori “historik”/ Të gjitha manipulimet dhe parregullsitë e një procesi...

Votimet e 30 qershorit 2019, do të hyjnë në historinë e vendit si i vetmi proces, pa datë të dekretuar, pa opozitë dhe vetëm...

Pyetjet “serioze” që nuk po i bëhen Kryeministrit …

Nga Herion Mesi Kryeministri i vendit tim e shikon popullin opozitar si popullin e destinuar që të vuajë përgjatë qeverisjes së tij, si shenjë proporcionaliteti...

Vasili: Rama e nxiu vetë fundin e tij, protestat do të...

Samiti i Berlinit/ Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së: Gjella e prishur e ndryshimit të kufijve të Kosovës ju hodh fytyrës atyre që e...

Panariti: Data 16 shkurt është pika e mos kthimit më pas

Deputeti i LSI-së: Opozita është futur në një mision dhe rrugë pa kthim e cila synon garantim të zgjedhjeve të ardhshme pa këtë qeveri Bisedoi:...

Oketa: Protesta e 16 shkurtit shkon përtej opozitës, është reagim kundër...

Shitblerja e votave nga PS/ Ish-ministri i Mbrojtjes: Zëri i Amerikës nuk publikon lajme të pavërteta dhe të pa verifikuara Intervistoi: Herion Mesi Mesi i dhjetorit...

Ferdinand Xhaferaj: Vangjush Dako fitoi në Durrës jo nga votat, por...

Kreu i PD-së në Durrës flet për një strategji që do të garantojë votat e shqiptarëve. Ja pse në 16 Shkurt do protestojnë durrsakët Intervistoi:...

Edmond Spaho: Ndryshimet në qeveri, kozmetikë e Ramës për të shuar...

Nënkryetari i demokratëve: Rreziku i manipulimit të zgjedhjeve nga Rama është i plotë. “Unaza e Madhe”, në këtë skandal janë të përfshirë figurat më...

Protestat që tronditën shqiptarët dhe “rrëzuan” Qeverinë brenda një viti –...

Nga Herion Mesi Viti që po lëmë pas do të mbahet mend për protestat e panumërta që nisën nga Kalimashi dhe përfunduan në derën e...

Spaho: S’mund të flitet për zgjedhje pa ç’instaluar më parë sistemin...

Nënkryetari i PD-së: Hetim edhe ndaj deputetit Rrahman Rraja, si dhe duhen verifikuar akuzat ndaj Kryetarit të Grupit parlamentar të PS-së dhe Kryetarit të...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com