E hënë, Korrik 15, 2019
Ballina Etiketimet Helikoptere

Etiketim: helikoptere

Dronë dhe helikopterë, masa të forta sigurie për panairin ndërkombëtar të...

Më shumë se 5.000 forca të policisë lokale, por edhe nga Athina janë mobilizuar në operacionin e sigurisë, në prag të hapjes së panairit...

Me kërkesë të Emergjencave – Edhe dy helikopterë “Viva” në gatishmëri...

Mbërrijnë në Shqipëri edhe dy helikopterë të tjerë të kompanisë Viva. Helikopterët vijnë pas kërkesës së Emergjencave Civile ndërsa do të jenë në gatishmëri...

RENEA merr në dorë Bulevardin, çfarë po ndodh në Tiranë? (FOTO)

Në bulevard, qytetarët janë ndeshur me një pamje aspak të zakonshme. Edhe pse sot më 14 Mars në ditën e verës, kryeqyteti është zbukuar...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...