E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Hedhin

Etiketim: hedhin

Gruas i hedhin pjatën me supë të nxehtë në fytyrë për...

Një ngjarje e shëmtuar është fiksuar nga kamerat e sigurisë në një lokal në Taivan. Në të duken momentet kur një burrë, i hedh në...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...