Ballina Etiketimet Hecet

Etiketim: hecet

Hec-et mbi Valbonë, Gjiknuri: Nuk do anulohen kontratat, s’do jepen të...

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri tha në studion e “Ora News” se nuk do të ketë ulje të çmimit të energjisë deri...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com