Ballina Etiketimet Hecet

Etiketim: hecet

Hec-et mbi Valbonë, Gjiknuri: Nuk do anulohen kontratat, s’do jepen të...

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri tha në studion e “Ora News” se nuk do të ketë ulje të çmimit të energjisë deri...

EDITORIAL

Hezitimi francez për negociatat frikëson Tiranën

Pak kush e mendonte, se kur Presidenti francez, Macron flet për reformim të procedurave për vendet që...

FORUM

Interneti apo libri

Nga Brunela Beshaj Njerëzimi sot është mjaft i lidhur me internetin, mjafton të ndalojmë një moment dhe të...

Vasili citon Niçen dhe sulmon Ramën: I egër dhe i pacivilizuar

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, citon filozofin gjerman Friedrich Niçe për të sulmuar kryeministrin...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com