E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Hasan Glina

Etiketim: Hasan Glina

“The Secret Riscue”, tregim dramatik kushtuar shqiptarëve që shpëtuan 30 amerikanë...

Nga Skifter Këlliçi, Boston Gjatë Luftës së Dytë Botërore, nga 8 nëntori i vitit 1943 deri më 6 janar të vitit 1944. Një avion luftarak...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...