Ballina Etiketimet Harry

Etiketim: Harry

Zbulohet emri i djalit të Harry-it dhe Meghan

Pak orë pasi i prezantuan botës beben mbretëreore, princ Harry dhe Meghan zbulojnë emrin e djalit. Duka dhe dukesha e Sussex e kanë pagëzuar...

Kur Herri takon Sellin pas 30 viteve?

30 vjet më parë, doli në kinematë amerikane filmi “When Harry met Sally” (në shqip: ‘Kur Herri takoi Sellin’), histori delikate dhe gazmore dashurie,...

Mish kanguri në menu për princin Harry dhe Meghan në Melburn

Kangur i pjekur në skarë ishte në menunë e sotme të princit Harry dhe bashkëshortes së tij, Meghan në Melburn, qyteti i dytë më...

I dhuron një tufë me lule Meghan, Harry ‘i bërtet’ gazetarit

Një skenë zbavitëse ajo që ka ndodhur në kopshtin zoologjik Taronga, në Sydney, në Australi, ku princi Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan ndodhen...

Foto/ Harry dhe Meghan, me zemër të madhe, vizitojnë fëmijët e...

Duka dhe dukesha e Sussex ka marrë pjesë në WellChild Awards, në nder të fëmijëve britanikë të sëmurë rëndë dhe kanë folur me Matilda...

Harry e Meghan, statujat prej dylli “të gjalla” xhiro nëpër Londër

Në një park me qenin, dorë për dore rrugëve të Londrës, duke marrë taksi apo duke pirë një birrë... Harry e Meghan tërheqin vëmendjen...

Xhaxhi Harry i dhuron nipit të vogël librin “Winnie The Pooh”,...

Vëllai i princ William, Harry së bashku me gruan e tij, Meghan kanë vendosur t’i dhurojnë princit të vogël Louis librin për fëmijë, Winnie...

Muaji i mjaltit mbaroi, Harry dhe Meghan në ceremoninë e 92-vjetorit...

Muaji i mjaltit për Princ Harry dhe dukeshën e Sussex Meghan Markle duket se ka përfunduar. Të freskët nga muaji i mjaltit të tyre...

Harry e Meghan anulojnë muajin e mjaltit në Afrikë, pushime relaksuese...

Muaj mjalti i anuluar? Absolutisht jo! Thjesht s’do të ketë më Namibi për Harry dhe Meghan, por një vizitë në Canada në vilën e...

Tapë me alkool, publikohen fotot shqetësuese të familjes mbretërore britanike

Pak pas dasmës përrrallore të princ Harry dhe Meghan fotografi i vip-ave Max Butterworth ka vendosur të trazojë ujrat. Së fundmi ai ka bërë publike një...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com