E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Harris Silajxhiç

Etiketim: Harris Silajxhiç

VATRA – “Qeveria shqiptare” në mërgim

Pjesa e Parë/ Në 110 vjetorin e gazetës DIELLI Nga Mal Berisha* Hyrje Federata Pan – Shqiptare VATRA e Amerikës dhe organi i saj botues “DIELLI” kanë...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com