Ballina Etiketimet Hapësinor

Etiketim: hapësinor

Laboratori hapësinor kinez, bie në tokë brenda pak ditësh

Një stacion hapësinor kinez, i dalë jashtë kontrollit, pritet të bjerë në tokë brenda disa ditësh. Ky është vlerësimi më i fundit i agjencisë...

EDITORIAL

Idiotët e Rilindjes

Skandali i Rilindjes me mosnjohjen e dekretit të Presidentit për shtyrjen e 30 qershorit u duk se...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...