E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Hap Instagramin

Etiketim: Hap Instagramin

“Po çohemi në mëngjes dhe shikojmë çudira. Hap Instagramin…”, reagimi i...

Këngëtari Erik Lloshi, thotë se vetëm 10% e këngëtarëve shqiptare i njohin notat muzikore. Ai nuk ka nguruar të shpreh pakënaqësitë e tij për...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com