Ballina Etiketimet Halit Valteri

Etiketim: Halit Valteri

Falsifikim firmash për shkarkimin e Hajdarit? Valteri: Murrizi dhe Zeneli ishin...

Deputeti i grupit parlamentar demokrat, Halit Valteri në një intervistë për Ora News ka zbuluar prapaskena nga takimi i demokratëve për shkarkimin e Rudina...

Blushi: Mashtruesi i “opozitës së re” dhe parlamenti antikushtetues me 122...

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi, ka reaguar sot ndaj akuzave që ka bërë deputeti dhe anëtari i komisionit hetimor për kreun e...

Deputetin e mërzit fjalimi i Ramës: S’jemi në mbledhje të PS-së;...

Kjo patjetër ishte një seancë e kryeministrit dhe opozitës së re. Njëri pas tjetrit ata patën përballjet e tyre me të. Halit Valteri i zgjedhur...

Tjetër ”tradhtar” nga PD, dorëzon formularin në KQZ

Kandidati i Partisë Demokratike, Halit Valteri ka dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, formularin e dekriminalizimit. Halit Valteri ishte i renditur i 41-ti në listën...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com