E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Hajduti

Etiketim: hajduti

Emri/ E rëndë në Elbasan, hajduti tenton të vjedhë dyqanin, i...

Një person ka tentuar të vjedhë një pikë shitjeje, por ka hasur rezistencë nga shitësja. Personi që ka tentuar grabitjen e ka qëlluar me sende...

VIDEO/ Skena e pazakontë, hajduti e vjedh, i riu ia kafshon...

Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, shihet sesi një hajdut vjedh një të ri në mes të ditës. Hajduti ishte i armatosur. Ngjarja...

“Hajduti i ndershëm”, i kthen gruas paratë pasi zbulon se nuk...

Një hajdut ka befasur me gjestin e tij. Ai u bë viral në mediat sociale pasi i ktheu paratë viktimës së tij kur zbuloi se...

Video/ Tenton të vjedhë makinën, hajduti pëson atak kardiak

Një person ka pësuar atak kardiak teksa po tentonte që të vidhte një automjet të parkuar. Gjithshka është filmuar nga kamerat e sigurisë, ndërkohë...

VIDEO/ Hajduti në Tiranë vjedh rrobat në tel bashkë me kapëset

Një familje është çuar mëngjesin e sotëm nga gjumi dhe nuk i ka gjetur rrobat që kishte lënë në tel për tu tharë. Ngjarja...

Studentja në Tiranë pret të hipë në autobus, djali i hap...

Ju ka ndodhur ndonjëherë që t’ju vjedhin në autobus? E sigurt është që në rast se s’ju ka ndodhur juve, një i njohur apo...

Hajduti shqiptari arrestohet i fshehur në dyshek, tjetri në shkurre!

Dy shqiptarë përfunduan në pranga të karabinierëve italianë nën akuzën e vjedhjes. Mbrëmjen e 31 tetorit, policia pikasi një automjet tip Mercedes, brenda të cilës...

Si u kap duke pirë raki hajduti i Kishës Françeskane

Një 26-vjeçar zgjodhi të futet në Kishën Françeskane në Shkodër për të vjedhur para. Kristian Arra nuk e ka menduar shumë mirë planin e...

VIDEO/ Si në filma, shihni si përballen shitëset në Tiranë me...

Një ngjarje gati si nëpër filma është regjistruar ditën e sotme në Tiranë, ku dy vajza të guximshme kanë parandaluar një vjedhje. Tentativa e...

Tërësisht i zhveshur neutralizon hajdutin që po i vjedh Range Rover-in

Një burrë arriti të ndalonte një adoleshent pasi u përpoq të vjedhë Range Rover-in e tij - ndërsa ishte krejtësisht i zhveshur. Stephen Cullen, 29...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com