Ballina Etiketimet Habjon Hasani

Etiketim: Habjon Hasani

Gazetari: Endri Fuga, je për burg!

Gazetari Habjon Hasani ka reaguar në lidhje me deklaratën e sizmiologut grek, Akis Tselentis, se pas publikimit në media të dokumentit sekret që i...

Gazetari: Protesta e opozitës në fazën e parë, Rama e nisi...

Gazetari Habjon Hasani ka komentuar në News24 protestat e opozitës dhe reagimet nga maxhoranca. Në “A show”, Hasani kujtoi se edhe maxhoranca e sotme dhe...

Marrëveshja e detit, Greqia fiton miliarda dollarë, Shqipëria asgjë

...Në funksion të Zonës Ekskluzive Ekonomike mes Shqipërisë, Greqisë dhe Italisë, sipas disa hulumtimeve të specializuara dhe konfidenciale behët fjalë për rezerva potenciale nafte...

Sikleti i mediave – pse duan t’i bëjnë heronj këta të...

"Por dy ambasadorët me siguri që kanë pasur merita në goditjen politike të Lulzim Bashës personalisht, por dhe të PD-së, goditje që shkon në sinkron...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com