E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Guardia Di Financa

Etiketim: Guardia Di Financa

VIDEO/ Rrëmbime, shantazhe, pamjet e kapjes së 7 shqiptarëve

Në orët e para të mëngjesit të sotëm janë vënë në pranga 7 shqiptarë pjesë të një bande, dedikuar aktiviteteve si shantazh, rrëmbim, shpërndarje...

Monitorim në çdo cep për kanabis, gati aksioni i madh. Veli:...

Me ardhjen e pranverës, shtohet prodhimi i lëndëve narkotike dhe për këtë në Tiranë ka zbritur një delegacion i Policisë italiane. Shqipëria e cilësuar...

Guardia Di Financa: Për 3 muaj u trafikuan 11 ton drogë...

Guardia Di Financa raporton se nga fillimi i vitit 2017 deri tani, 15 mars 2017 janë sekuestruar në rajonin e Puglias rreth 11 tonë...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...

Vasili sjellë videon e Spriopalit: Ja si bënte humor me tërmetin

Nga Petrit Vasili- Ja c'thoshte dhe ja se si bente humor kjo e cmendura per termetet pak dite...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com