Ballina Etiketimet Grupet

Etiketim: grupet

Mbrëmja e Championsit, ja llogaritë dhe situata në katër grupet që...

Sonte në mbrëmje do të luhen ndeshjet e tjera të katër grupeve të Para në Ligën e Kampionëve. Shumë skuadra janë në kërkim të...

SPECIALE/ Llogaritë dhe situata në Grupet që do të luhen nesër...

Të martën dhe të mërkurën në mbrëmje do të luhen ndeshjet e parafundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Vetëm Barcelona ka...

Grupet lidhje me Çekajn dhe me 1,8 ton kokainë

''Deutche Welle'' i ka kushtuar një artikull të zgjeruar operacionit ''Vol-vo 4'', i cili u finalizua me arrestimin e 34 personave, ndërsa në kërkim...

Gjermania e ka punën pisk, ja çfarë i duhet për të...

Skuadra e Low-it mund të rrezikojë kualifikimin për në fazën e 18 edhe nëse fiton me rezultatin e ngushtë 2-1. Po, është e vërtetë!...

Sezoni i ardhshëm në Champions, ja si janë vendosur ekipet në...

Dje në mbrëmje u zhvillua finalja e Ligës së Kampionëve, e cila u fitua nga Reali i Madridit në shifrat 3-1. Pas Kupës së...

Kokaina, ja grupet e fuqishme që dyshohet se e porositën

Prokuroria e Krimeve të Rënda në Tiranë dyshon se grupe të fuqishme nga Kosova që operojnë në tregun e kokainës në Zvicër mund të...

Zbulohen të gjitha grupet e Ligës së Kombeve, përballje ferri për...

Shorti i Lozanës në Zvicër ka zbuluar përballjet e fazës së grupeve në Ligën e Kombeve. Shqipëria është shortuar me Izraelin dhe Skocinë në...

“Rai Uno”: U asgjësuan 2 mln bimë kanabis; Rama: Grupet kanë...

"Shqipëria, burim hashashi", me këtë titull u hap raporti i Europol, në të cilin u theksua se droga në Europë gjeneron 24 miliardë euro....

Kupa e Shqipërisë, shënohen 43 gola në të dyja grupet

U luajtën sot ndeshjet e turit të parë të Kupës së Shqipërisë, një turne i cili si zakonisht, në turin e parë, i jep...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com