E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Gruas

Etiketim: gruas

Albana Vokshi në Forumin e Grave të PPE: Gjendja e gruas...

Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas, Albana Vokshi, mori pjesë në Akademinë e Forumit të Grave të Partisë Popullore Europiane me temë: “Gratë të...

Qëlloi me armë dashnorin e gruas, arrestohet 39 vjeçari shqiptar

Disa vjet më parë gruaja e tij, gjatë një periudhe të shkurtër, kur ata ishin në krizë dhe ishin ndarë (më vonë pajtuar sërish),...

Dhunë gruas në sy të fëmijëve, në pranga 49-vjeçari

Një tjetër denoncim për dhunë në familje. Policia e Lezhës, bën me dije se ka vënë në pranga 49-vjeçarin, Vitor Luca pasi ndaj tij...

Gruas i hedhin pjatën me supë të nxehtë në fytyrë për...

Një ngjarje e shëmtuar është fiksuar nga kamerat e sigurisë në një lokal në Taivan. Në të duken momentet kur një burrë, i hedh në...

Panik në avionin Pekin-Melburn, gruas i shpërthejnë kufjet teksa flinte

Një grua ka pësuar djegie në duar dhe fytyrë pasi kufjet me të cilët dëgjonte muzikë teksa flinte kanë shpërthyer. Ngjarja e rëndë ka...

EDITORIAL

Shkodra, si “Stalingradi”* për kryeministrin, por Rama jo në rolin e Stalinit!

-Mazhoranca po provokon me qëllim shkodranët, të cilët durojnë sa durojnë, porse kur vendosin për të dalë...

FORUM

Luan Rama: Një urim zemre, për Profesor Rexhep Meidanin

Nga Luan Rama* Sot Profesor Rexhep Meidani bën 75 vjet. Ditëlindja e këtij burri fisnik, më jep mundësinë ta...

Shkullaku: PS, një parti e madhe që është kthyer gati në kope

Rasti i Valdrin Pjetrit në Shkodër konfirmoi sërish një fenomen të denoncuar nga media e opozita prej...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com