Ballina Etiketimet Griezmann

Etiketim: Griezmann

Plas keq te Barcelona, Messi dhe Griezmann nuk flasin me njëri-tjetrin

Situata te Barcelona është si mos më keq. . Ekipi katalanas humbi kundër Levantes me rezultatin 3-1, ndërsa barazoi 0-0 kundër Slavias së Pragues...

Statistikat e tmerrshme, Messi dhe Griezmann nuk lidhen me njëri-tjetrin

Leo Messi dhe Antoine Griezmann nuk “lidhen” aspak me njëri-tjetrin dhe kjo është një arsyet e krizës që po shoqëron në këtë pikë të...

Griezmann-Messi-Suarez mundin Eibarin, Barcelona ngjitet në krye (VIDEO)

Barcelona ka rrëmbyer fitoren e katërt në kampionat, duke u ngjitur për herë të parë në këtë sezon në krye të renditjes. Skuadra katalanase...

Barcelona zhbllokon duelin ndaj Eibarit, shënon Griezmann (VIDEO)

Barcelona ka arritur që të zhbllokojë shumë shpejt duelin në transfertë ndaj Eibarit. Në minutën e 13-të, Griezmann merr një top të bukur dhe...

Barcelona dhe PSG bëjnë gati super shkëmbimin në verë

Barcelona dhe PSG po mendojnë për një shkëmbim të madh në merkaton e verës së ardhshme. Bëhet fjalë për dy “yjet” Neymar dhe Griezmann,...

Statistika e pabesueshme, Messi dhe Griezmann as flasin dhe as pasojnë...

Barcelona mori një fitore të madhe me përmbysje ndaj Interit në Champions League, por problemet në skuadrën katalanase nuk janë të pakta. Një rikthim...

Griezmann: Ndaj Interit duel special me Godin, me Messin nuk flas...

Në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Interin, te Barcelona ka dalë në konferencë edhe Antonie Griezman, i cili ka folur hapur...

Çështja Griezmann, ky është dënimi qesharak i Federatës Spanjolle për Barcelonën

Federata Spanjolle e Futbollit ka dënuar me 300 euro gjobë Barcelonën për negocimin me Antoine Griezmann, teksa futbollisti ishte ende nën kontratë me Atletico...

Gjyqi për Griezmann, gjykatësi propozon një dënim qesharak për Barcelonën

Ankimimi i Atleticos së Madridit kundër Barcelonës për rastin “Griezmann” mund të çojë në dy zgjidhje: mbylljen e “Camp Nout” për një ndeshje, ose...

Ronaldo: Me De Jong dhe Griezmann, Barcelona është përforcuar shumë

Cristiano Ronaldo ditën e djeshme u nderua me çmimin prestigjioz "Marca Legend" për karrierën e tij të suksesshme si futbollist profesionist. Çmimi iu dha nga drejtori i...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...