Ballina Etiketimet Granit Xhaka

Etiketim: Granit Xhaka

Prindër për herë të parë, Graniti dhe Leonita tregojnë emrin e...

Ditën e djeshme, futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të parë. Leonita solli në jetë...

Granit Xhaka bëhet baba, vjen në jetë fëmija i parë i...

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, e kanë pritur në jetë fëmijën e tyre të parë. Lajmin e ka konfirmuar vet...

Xhaka: Krenar që jam kapiten i Arsenalit, e njoh mirë këtë...

Granit Xhaka është shprehur shumë i lumtur për përzgjedhjen si kapiten i skuadrës së Arsenalit. Duke folu për herë të parë për këtë vlerësim...

Granit Xhaka ka frikë nga topi, tifozët tallen me kapitenin e...

Granit Xhaka nuk po kalon një moment të mirë te Arsenali. Ai ka marrë shiritin e kapitenit këtë sezon, por mesa duket nuk po...

ZYRTARE/ Granit Xhaka gradohet kapiten i Arsenalit

Granit Xhaka është zyrtarisht kapiteni më i ri i skuadrës së Arsenalit. Trajneri Unay Emery ka organizuar një votim mes vetë lojtarëve që drejton,...

Foto/ Takimi historik kundër Anglisë, dy lojtarët e Zvicrës vizitojnë kombëtaren...

Përfaqësuesja e Kosovës luan një takim delikat mbrëmjen e sotme, teksa në "St. Mary's Stadium" do të sfidojë kryesuesit e grupit A, Anglinë. Dardanët gjenden...

Granit Xhaka bën një shkëputje nga futbolli: Në jetë ka gjëra...

Granit Xhaka largohet nga Kombëtarja zvicerane duke humbur kështu ndeshjen e radhës ndaj Danimarkës. Mesfushori shqiptar pret të bëhet baba muajin e ardhshëm dhe...

Edhe Granit Xhaka lë Zvicrën: Ka gjëra më të rëndësishme se...

Granit Xhaka është duke planifikuar që të marrë disa ditë pushime dhe të shkëputet nga futbolli. Arsyeja? Gjithçka lidhet me familjen e tij, pasi e...

Granit Xhaka “i përvishet” Shaqirit: Ja jap shiritin dhe le të...

Prej disa ditësh, te kombëtarja e Zvicrës ka plasur çështja e Xherdan Shaqirit. Futbollisti me origjinë shqiptare ka refuzuar ftesën e trajnerit Petkoviç me...

Granit Xhaka tek Interi? Mesfushori sqaron të vërtetën e zërave

Granit Xhaka do të luajë në ndeshjen e bamirësisë do të organizojë Komuna e Prishtinës. Sfida do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com