E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Gramoz Ruci

Etiketim: Gramoz Ruci

Rama ndjek Metën nga zyra e Ruçit gjatë raportimit në Komision

Kryeministri, Edi Rama, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla e kanë ndjekur seancën dëgjimore të Presidentit...

Ruçi uron Xhaferin për Ditën e Pavarësisë: Dy vendet tona vendimtare...

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, i ka dërguar sot një letër urimi Kryetarit të Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, me rastin e...

Gramoz Ruçi merr pjesë në festën e LSI dhe duartroket Monika...

Monika Kryemadhi foli ashpër dhe prerë kundër Edi Ramës në 15 vjetorin e themelimit të LSI. “Situata është e paprecedent. Vendin e ka mbërthyer një...

Ruçi takon ambasadoren greke: Nuk ka asnjë pengesë për më shumë...

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti Ambasadoren e Republikës së Greqisë, Eleni Sourani, me rastin e mbarimit të mandatit të saj në Shqipëri. Kryetari Ruçi...

Zyrtari i DASH takon Ruçin: Reforma elektorale të bëhet bashkë me...

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, priti sot në Kryesinë e Kuvendit Drejtorin për Europën Qendrore dhe Jugore në Departamentin e Shtetit të ShBA, David...

Ruçi ultimatum drejtuesve politik nga Vlora: Asnjë shkarkim të pajustifikuar nga...

Sjellja me administratën, veçanërisht në bashkitë që më 30 qershor iu morën të djathtës, mësohet se ishte një ndër temat kryesore të takimit të...

Ruçi: Bashkëpunimi Shqipëri-Mal i Zi, mbështetje për komunitetin shqiptar

1 shtatori përkon me ditën e Komunës së Tuzit. Në kuadër të kësaj, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, u ka dërguar sot një letër...

Ruçi uron Ditën e Pelegrinëve: Të mësojmë të gjithë nga kjo...

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, përshëndet besimtarët bektashinj në ditët e pelegrinazhit të tyre në Malin e Tomorrit. Në mesazhin e tij, Ruçi shkruan...

Ruçi: Të bindur në mbështetjen e Italisë për çeljen e negociatave

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, i ka drejtuar një letër falenderimi deputetit Piero Fassino, anëtar i Komisionit të Çështjeve të Jashtme dhe Komunitare të...

FOTO/Për çfarë nuk ranë dakord Ruçi dhe Spiropali?

Gjuha e trupit tregon se Gramoz Ruçi dhe Elisa Spiropali nuk kanë rënë dakord për diçka sot në Kuvend. Ministrja për Parlamentin është fotografuar...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com