E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet GQ Awards

Etiketim: GQ Awards

Dua Lipa shpallet “Artistja e vitit” në GQ Awards

Dua Lipa nuk di të ndalet dhe po arrin sukses të jashtëzakonshme në karrierën muzikore. Çdo këngë e yllit të muzikës është shëndrruar në hit...

Ja si shfaqën në tapetin e kuq të GQ Awards Dua...

Dy këngëtaret me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe Rita Ora janë shafqur në tapetin e kuq të GQ Men of the Year Awards 2018. Vajzat...

EDITORIAL

Shkodra, si “Stalingradi”* për kryeministrin, por Rama jo në rolin e Stalinit!

-Mazhoranca po provokon me qëllim shkodranët, të cilët durojnë sa durojnë, porse kur vendosin për të dalë...

FORUM

Luan Rama: Një urim zemre, për Profesor Rexhep Meidanin

Nga Luan Rama* Sot Profesor Rexhep Meidani bën 75 vjet. Ditëlindja e këtij burri fisnik, më jep mundësinë ta...

Shkullaku: PS, një parti e madhe që është kthyer gati në kope

Rasti i Valdrin Pjetrit në Shkodër konfirmoi sërish një fenomen të denoncuar nga media e opozita prej...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com