E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Gomone

Etiketim: gomone

Kapet një gomone me drogë në ujërat greke, në pranga shqiptari

Një gomone ka vënë në alarm rojet bregdetare të antidrogës EL.AS, ku pas orës 15.30 të ditës së sotme autoritetet e Egjinas kanë zbuluar...

VIDEO/ Trafikantët dorëzohen pas ndjekjes në det, dalin pamjet nga operacioni...

Mediat greke publikojnë pamjet e para nga operacioni në det për kapjen e dy gomoneve që transportonin drogë. Në video shihet se si skafi...

Operacioni në det për kapjen e gomoneve me drogë, arrestohen 2...

Të tjera detaje dalin në dritë nga aksioni në det, ku u kap një gomone me drogë, ndërsa vijon operacioni për bllokimin e tjetrës....

Defekt me motorin, shpëtohet gomonia me 5 persona në bord në...

Një gomone me 5 persona në bord është shpëtuar nga autoritetet portuale në Vlorë. Mësohet se rreth orës 14:00 kapiteneria e Vlorës u lajmërua...

Itali, gjendet gomone e braktisur

Një gomone e braktisur me dy motorë të fuqishëm jashtë bordit është gjetur në brigjet e Ostunit në plazhin Lido Morelli në rajonin e...

Mbytet gomonja plot me drogë në afersi të Sazanit

Eshtë përmbysur një gomone në afersi të Sazanit. Burmet policore bëjnë me dije se janë shpëtuar dy shqiptarë dhe një italian që duket se...

Kapet gomonia 12 metra e gjatë në Darzezë, dyshohet për trafik...

Mbrëmjen e të martës, policia bregdetare, në bashkëpunim me Guardia di Finanza-n, kapën një gomone në zonrën e Darzezës, në Fier. Bëhet fjalë për një...

Kapet italiani me gomone në ujërat shqiptare, dyshohet se do ngarkohej...

Gjatë ditës së djeshme, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për shtetasin A.S., vjeç 26, banues në Brindisi,...

Kapet një gomone me drogë në Karaburun, policia në kërkim të...

Policia e Vlorës ka bllokuar sot një gomone në Karaburun, brenda të cilës kishte disa pako me drogë. Raportohet se në gomone janë gjetur disa...

VIDEO/ Pamjet e kapjes së gomones me 2.5 ton kanabis

Një tjetër sasi e madhe kanabis i nisur nga bregdeti shqiptar është kapur dy ditë më parë në Itali. Kanë qenë Guardia di Financa...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com