Ballina Etiketimet Goli

Etiketim: goli

Zbulohet pamje të reja, Llorente shënoi me dorë ndaj City-it (VIDEO)

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola shpërtheu pas ndeshjes ndaj Tottenhamit, duke u shprehur se ekipi i tij u eliminua nga një gol me...

EKSLUZIVE/ Ribaj tregon “sekretin” e golit: Me Dajën pata një bisedë...

Andi Ribaj ishte njeriu i ndeshjes në fitoren e Flamurtarit të dielën në mbrëmje ndaj Skënderbeut, pasi i hapi rrugën e fitores (2-0) me...

UEFA përzgjedh golin më të bukur të javës në Champions League...

Champions League këtë mesjavë zhvilloi ndeshjet e katërta në fazën e grupeve, teksa u shënuan shumë gola të bukur. Nga votimet e fansave në faqen...

Zeneli si Ronaldinho, shënon një gol spektakolar në Holandë (VIDEO)

Arbër Zeneli nuk di të ndalet në Holandë. Sulmuesi i Heerenven ka kaluar në avantazh skuadrën e tij ndaj FC Emmen me një super...

MOVIOLA/ Në Premier League duhet VAR, gjyqtari i mohon një gol...

Në Angli nga sezoni i ardhshëm do të përdoret teknologjia “Var”, që për momentin është në fazë testimi. Në ndeshjen mes Arsenalit dhe Liverpoolit,...

Juventus në avantazh të dyfishtë ndaj Udinezes, Ronaldo shënon super gol...

Juventus e ka mbyllur në avantazh 2-0 pjesën e parë në transfertën ndaj Udinezes. Në minutën e 33-të, pas një aksioni të shpejtë të...

Mungesa e Ronaldos, Real Madrid ka 5 orë që nuk shënon

Real Madrid po kalon një moment të vështirë. Galaktikët kanë pesë orë dhe 19 minuta pa shënuar gol në La Liga dhe Champions duke...

Icardi rrëfen emocionet e golit të parë në Champions: Kjo fitore...

Mauro Icardi i dha zemër skuadrës së tij, pasi barazoi rezultatin 4 minuta nga fundi ku dukej se gjithçka ishte e përfunduar. Sulmuesi i...

Xhaka tregon “sekretin” e golit të parë me kombëtaren: Babai para...

Taulant Xhaka ka shënuar sonte në mbrëmje golin e parë me fanellën e kombëtares, që i ka dhuruar 3 pikët e para kombëtares sonë...

Festoi me të në Botëror, Manduzkic i dërgon një dhuratë speciale...

Mario Mandzukic i ka bërë një dhuratë të veçantë fotografit meksikan, Yuri Cortez, i cili ishte i pranishëm në Kupën e Botës në Rusi....

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Andi Bushati: Gënjeshtra e padobishme e 13 tetorit

Nga Andi Bushati Opozita po bie pre e bestydnisë naive sipas së cilës mashtrimi i pushtetit mposhtet me...

Fjalimi i vitit 1999: George Soros ishte kundër çlirimit të Kosovës nga Serbia

Manjati i majtë, udhëheqësi shpirtëror i Edi Ramës dhe rilindësve të tjerë në Shqipëri ka qenë kundër...