E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Gola spektakolarë

Etiketim: Gola spektakolarë

Gola spektakolarë dhe fitore në limite, ja realizimet më të bukur...

Bashkë me kombëtaren e Francës, një fakt që do të mbahet gjatë nga Kupa e Botës Rusi 2018 janë dhe golat më të bukura...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...

BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy herë të zgjedhjeve në Maqedoni. Po në Shqipëri

Nga Petrit Vasili - BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy here te zgjedhjeve ne 2016 ne Maqedoni...