E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Goditet rrjeti

Etiketim: Goditet rrjeti

Drogë nga Shqipëria, goditet rrjeti i trafikut. 41 të arrestuar në...

Policia italiane ka goditur një rrjet të madh të trafikut të drogës nga Shqipëria. Mediat italiane bëjnë me dije se operacioni i madh u...

Drogë nga Maroku në Spanjë e Itali, goditet rrjeti, në pranga...

Sërish shqiptarë të arrestuar në vendet e tjera për trafik droge dhe pjesmarrës në grupe e ndryshme kriminale. Një rrjet ndërkombëtar trafikantësh që transportonin drogë...

Arrestime në Shqipëri, Itali e Spanjë, goditet rrjeti i fuqishëm i...

Pas një hetimi më shumë se 1 vjeçar policia italiane ka shkatërruar një rrjet të madh të trafikut të drogave që niste në Shqipëri...

Goditet rrjeti i falsifikimit të pasaportave të BE, 6 shqiptarë të...

Policia greke ka goditur një nga rrjetet më të mëdha të trafikut të emigrantëve, që i pajiste me pasaporta të falsifikuara, njoftoi media greke të...

EDITORIAL

Asgjë e re nga FRONTI i Luksemburgut për Shqipërinë tonë!

Ministrat e 28 vendeve të Bashkimit Europian dje, të mbledhur në Luksemburg, nuk kanë arritur të marrin...

FORUM

Pse më erdhi turp nga Edi Rama në Beograd?

Nga Bardhyl Mahmuti* Më 10 tetor 2019, pas takimit në Novi Sad me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama,...

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com