E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Godet me thikë

Etiketim: godet me thikë

Sherr në lokal, godet me thikë 50-vjeçarin, në kërkim autori

Një 50-vjeçar është plagosur me thikë pasditen e sotme në Kolonjë. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Qafëzez, në ambientet e një lokali. Gjatë...

Lushnje, adoleshenti godet me thikë 31 vjeçarin

Një 17 vjeçar është arrestuar pasi akuzohet se ka goditur me thikë një 31 vjeçar. Ngjarja është regjistruar në Lushnje dhe mësohet se i riu...

Fier/ Biznesmeni godet me thikë të riun, arrestohet. Emri

Godet me mjet prerës një shtetas, arrestohet në flagrancë nga policia. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë...

Shqiptari godet me thikë ushtarin francez

Një ushtar francez në Montpellier është sulmuar nga një grup shqiptarësh mesnatën e martës, sipas raportimeve tw medieve lokale. Media franceze “Metropolitain” shkruan se ushtari...

EDITORIAL

Reagime të forta nga SHBA dhe Britania e Madhe: Zhgënjim dhe pikëpyetje për gjyqin e Tahirit

Dënimi i Saimir Tahirit vetëm me 3 vjet shërbim provë dhe rrëzimi i akuzave për trafik droge...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com