E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Godet me sëpatë

Etiketim: godet me sëpatë

Babai godet me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës, ku babai ka goditur me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten. Policia sapo është njoftuar...

Sherr tek ish markata e Kukësit, tregtari godet me sopatë kolegun

Një 46 vjeçar është arrestuar pasi ka goditur në kokë me sopatë një 55 vjeçar. Sherri është shënuar dje në vendin e quajtur ish...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com