Ballina Etiketimet Gjyshja

Etiketim: gjyshja

Eduart Grishaj: Ju zbuloj ambicien e “Gjyshes” dhe projektet e radhës...

Shfaqet sonte premiera e "Gjyshes", regjisori dhe skenaristi i njohur rrëfen për gazetën "Koha Jonë" frymëzimin që e nxiti të realizonte filmin me metrazh...

Kjo është gjyshja 55-vjeçare që ka sjellë në jetë mbesën e...

Një gjyshe ka sjellë në jetë mbesën e saj pasi vajza e saj 31-vjeçare ka lindur pa mitër. Emma Miles, 55-vjeçare u ofrua që të...

E pyet për Messin, gjyshja acarohet keq me Ronaldon e vogël

Në familjen e Ronaldos nuk duan t’ia dëgjojnë emrin, rivalit të tij historik, Lionel Messit. Një video e rrallë po qarkullon në rrjetet siciale, në...

Gjyshja 82-vjeçare: Çdo djalë i ri më dëshiron. Bëj seks 3...

Një grua 82-vjeçare ka deklaruar se kryen marrëdhënie seksuale 3 herë në javë me djem të rinj. Hattie Retroage, nga Nju Jorku, thotë se nuk...

Gjyshja 48-vjeçare rrëfen sekretin e “rinisë” së saj

Ajo është gjyshe dhe mban mbi supe 48-vite, megjithatë pamja e saj bën që ky status të zbehet te ajo. Por cili është sekreti i...

E vetme përballë varfërisë ekstreme, gjyshja rrit fëmijët e vajzës në...

Programi “Dua të të bëj të lumtur” mbrëmjen e djeshme trajtoi një histori dramatike ku mbizotëronte varfëria ekstreme. E tillë ishte historia e nënë...

Mesazhi i fortë i gjyshes 112-vjeçare nga Memaliaj: Jeta është e...

Kemi përshkuar kilometra të tëra nga Tirana deri në fshatin Rrapaj, afër Memaliajt, për të takuar një nga njerëzit më të vjetër jo vetëm...

Leu flokët për herë të parë, reagimi i gjyshes 80-vjeçare bëhet...

Reagimi i çiltër i një gjysheje që lyente për herë të parë flokët është bërë viral në internet. 21-vjeçari, Bruno Menna Barreto, filmoi momentin kur...

Gjyshja 102 vjeçe hidhet me parashutë

Një gjyshe australiane 102-vjeçare ka përfunduar me sukses hedhjen me parashutë për bamirësi. 102-vjeçarja Irene O’Shea shënoi rekord me hedhjen e saj për të tërhequr...

Pse gjyshja nga ana e mamasë është më e rëndësishme për...

Gjyshi dhe gjyshja si nga ana e mamasë, por edhe nga ana e babait luajnë një rol të rëndësishëm në rritjen e një fëmijë. Ata...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com