E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Gjysh

Etiketim: gjysh

Agron Llakaj bëhet gjysh për herë të dytë, vjen në jetë...

Aktori i humorit, Agron Llakaj, është bërë gjysh për herë të dytë, këtë herë me një nip. Këtë lajm të gëzueshëm, Llakaj e ka...

Erdhën festat: Ky gjysh i përlot të gjithë, bën si i...

Kanë ardhur kohë të vështira për të moshuarit. Fëmijët rriten dhe ndjekin rrugën e tyre, duke u larguar nga shtëpia një e nga një...

Trump bëhet prapë gjysh, një “rekord” për kaq shumë nipa

Presidenti Amerikan ka festë dhe askush nuk e prish gëzimin e këtij mëngjesi. Edhe pse me një pamje që nuk i tregon vitet, Donald...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com