E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Gjyqtari i Tiranës

Etiketim: Gjyqtari i Tiranës

Gjyqtari i Tiranës nesër para Vetting-ut, ja pasuria e tij

Gentian Medja është gjyqtar pranë Gjykatës Administrative të Shkallës së Parë në Tiranë. Si kandidat për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi ai i është...

Gjyqtari i Tiranës Artan Lazaj sot para Vetingut, pasuria e deklaruar

Gjyqtari i Gjykatës së Tiranës, Artan Lazaj do të përballet të enjten në seancë dëgjimore me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Ai është bërë...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com