Ballina Etiketimet Gjykata gjermane

Etiketim: Gjykata gjermane

Gjykata gjermane vendos për ekstradimin e Arbër Çekajt

Arbër Çekaj do të ekstradohet në Shqipëri.  Kështu ka vendosur Gjykata e Dyseldorfit për pronarin e "Arbri Garden". Afro një vit më parë në portin...

Gjykata gjermane liron me kusht ish-liderin e Katalonjës, Puigdemont

Një gjykatë gjermane hodhi poshtë “rebelimin” si arsye për të ekstraduar ish-liderin e Katalonjës, Carles Puigdemont, dhe urdhëroi lirimin e tij me kusht. Gjykata në...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com