E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Gjoni

Etiketim: Gjoni

“Opozita e re” e përçarë për zgjedhoren/ Hajdari: Nuk vëmë kushte....

Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet...

Vizita e Putin në Serbi, Gjoni: Rusia ka humbur terren në...

Politologu Ralf Gjoni i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se Moska ka humbur terren në Ballkan. Pjesë nga diskutimet:  Gjoni: Në një intervistë para...

Ankesat e qytetarëve, shkarkohen 46 zyrtarë te Hipoteka dhe ALUIZNI (VIDEO)

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, në një komunikim me mediat mesditën e sotme, publikoi të dhënat e ankesave nga portali “Shqipëriaqëduam.al”. Ministrja komunikoi shkarkimin e...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com